Komínové digestoře na T-digestoře.czPokud právě vybavujete svou novou kuchyň a plánujete nákup spotřebičů, tak rozhodně nesmíte opomenout na digestoř. Odsavač par patří do každé moderní kuchyně. Přece nebudete v zimě pouštět drahocenné teplo ven. S výpary a pachy zatočí vhodná digestoř. Pokud máte velkou kuchyň a možnost přímého odtahu do komína či větrací šachty, tak vám doporučujeme nákup komínové digestoře.  Zoufat si nemusí ani majitelé malých panelákových bytů bez této možnosti, neboť si mohou zakoupit recirkulační odsavač, kdy nasávaný vzduch vede přes uhlíkový nebo kovový filtr zpět do místnosti.


Komínové digestoře CATA a EMPIRE


Pokud je pro vás toto téma aktuální, tak vítejte v našem internetovém obchodě T-digestore.cz, kde je k dispozici přehledná nabídka odsavačů par. Nabízíme vysoce kvalitní komínové digestoře CATA a EMPIRE - privátní značka společnosti ČEKO IMPORT a.s., která kuchyňské digestoře vyrábí pouze z evropských komponentů s bezkonkurenčním poměrem užitková hodnota/cena. Komínové digestoře – elegantní alternativa a to je důvod proč se jedná o nejprodávanější artikl. Dominantou tohoto odsavače je komín kryjící odvodovou trubku, máte doma kromě funkčního výrobku i výrazný dekorační prvek.  Komínové digestoře nabízíme v tomto provedení – nerezové, se skleněnými prvky, z Corianu v široké paletě barev. Tento typ odsávače se nejčastěji umisťuje nad varnou desku do mezery mezi závěsnými skříňkami.


Ideální komínové digestoře vám vymění vzduch v kuchyni 10x/hod.


Nejen při nákupu komínové digestoře, ale jakéhokoliv odsavače je důležité se zajímat o jeho technické parametry.  Ideální digestoře by měly vyměnit v místnosti vzduch osm krát až deset krát za hodinu. Hlučnost odsavače se udává při maximálním výkonu. Při instalaci digestoře nad sporák, je třeba dodržet správný odstup mezi sporákem a odsavačem. Nad plynovými hořáky je vhodná vzdálenost 70 cm, u ostatních 65 cm.

Více informací v průvodci: jak vybrat digestořGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00