Pokud se považujete za hodinářského znalce, pak vašemu oku jistě neunikla světoznámá značky Tissot, jejíž historie sahá až do roku 1853, kdy byly vyrobeny první hodinky Tissot v rodinném podniku bratrů Tissotových. Od té doby jsou časomíry od výrobce Tissot známkou inovativních mechanismů a vzhledu.

Hodinky Tissot - Technický šperk s historií

Tyto hodinky byly již od samého počátku zbožím žádaným nejen pro svůj do posledního detailu promyšlený vzhled, ale také pro inovativní technické propracování. Od prvních hodinek byla tradiční výroba mnohokrát inovována a zdokonalována. Díky zásadním milníkům technického vývoje hodinek Tissot, si dnes můžete koupit hodinky s dlouhou životností a nadčasovým designem.

Tissot pro muže i ženy

Prestižní značka není jen o dlouhé tradici a slušné kvalitě hodinářského strojku, hodinky tohoto známého hodinářského loga jsou považované za luxusní doplněk s neokoukaným stylem. I proto si tohoto výrobce zamilovaly i ženy, které hodinky s oblibou nosí jako součást svého každodenního outfitu.

Pozn.: Dámské nové hodinky Tissot lze koupit v internetovém obchodu zlato-stribro-hodinky.cz

Nikdy nekončící inovace

Po prvním navléknutí hodinek Tissot propadnete jejich kouzlu a stanete se jejich hrdým majitelem, sběratelem, milovníkem. Díky neustálému vývoji časomír lze předpokládat, že se nespokojíte pouze s jedním modelem těchto hodinek. Značka Tissot, která se stala průkopníkem v roce 1853, si drží své vůdčí postavení dodnes, kdy na trh dodává zcela originální a netradiční modely.

Zjistěte, jak se vyrábí Tissot hodinky!

Součástí koncernu Swatch Group se stala v polovině 90. let. Během historie prošel Tissot několika zásadními milníky ve vývoji mechanismu i designu a několikrát se stala průkopníkem ve své době s prvními plastovým, kamenným či dřevěným hodinkami až po originalitu naprosto současnou - model Tissot T touch, jehož funkce jsou ovládány dotekem sklíčka.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00