Kabely se žárovkou SKLADEM! DO 2 dnů u vás!

0
50001Nenalezeny žádné produkty.

Kouzlo vánoční podpoří kvalitní kabely se žárovkou a další světelná dekorace s vánoční tématikou. V zimním období se nenakupují pouze dárky, ale také vánoční osvětlení, kde hrají kabely se žárovkou zejména v exteriéru hlavní roli. Kabely se žárovkou nabízíme balené po 10 metrech s 360 minižárovičkami nebo 20 metrech s dvojnásobným počtem žároviček a 50 metrů krášlí 1800 minižárovek. Kabely se žárovkou jsou k dispozici v široké paletě barev – teplé bílé světlo, červená, modrá, barevná …

Kabely se žárovkou k okamžitému použití

Vánoční pohodu do Vašich domovů přinese kvalitní světelné vánoční osvětlení, kde hrají kabely se žárovkou mimořádnou úlohu ve výzdobě zahrady, kontur domu, plotu, balkónu, pergoly apod. Kabely se žárovkou Vám také luxusně nazdobí výlohy, firemní objekty, restaurace a další společenské objekty. Tato hadí dekorace má mnohé výhody – vydrží extrémní podnební podmínky, je skvěle ohybatelná a tvarovatelná. Zlaté české ručičky si s touto výzdobou budou vědět rady, dají se z kabelů vytvářet různé motivy – hvězdy, zvířata, lidi nebo loga. Volte barvy citlivě, aby vánoční světelná show vytvořila příjemnou vánoční atmosféru a Vaše výzdoba nepůsobila kýčovitě.

Voděodolné venkovní osvětlení - kabely se žárovkou

Vánoční světelné dekorace prošly velkým vývojem a s oblibou se používají po celém světě, hrají prim kabely se žárovkou. Světelná výzdoba se nepoužívá jen na Vánoce, ale také při různých náboženských slavnostech. Záleží na kultuře a zvycích jednotlivých národů. Kabely se žárovkou se používají i při svatební výzdobě nebo při jiných společenských příležitostech - narozeninová párty, promoce, firemní akce apod. Kouzelnou vánoční atmosféru podtrhnou jen kvalitní světelné vánoční dekorace. Přejeme příjemné nakupování! 

Světelné kabely nabízíme i v úsporném provedení s LED diodami!Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00