Jednoruční činky | Činky jednoručky

Činky jednoručky i sady jednoručních činek skladem. Do 2 dnů u Vás!

Píšeme pro vás: jak cvičit - rádce

0
50001< 
< 

Pro začátek postačí jednoruční činky

Pokud jste začátečník, zapátrejte po výhodné nabídce a počkejte si na výprodej. Nová sada jednoručních činek vás nemusí totálně zruinovat hned na začátku. I úplný začátečník si pak může na internetu v článcích a videích nastudovat, jak se například používají činky jednoručky. Pokud jedete na chatu, kde není přístup k internetu, pomůže knížka nebo publikace v časopisech, které si vezmete sebou. Určitě si ze začátku nechte poradit, jak jednoruční činky snadno používat, aniž byste si ublížili a způsobili zranění v podobě namožení či natržení svalů. Vždy je dobré si nastudovat, při jakých cvicích můžete nejlépe procvičit různé partie.

Jednoruční činky

Jednoruční činky jsou velmi skladné a nezaberou vám doma moc místa. Pokud si pořizujete posilovací stroj, vždy musíte řešit svízelnou otázku, kam jej umístíte a kde bude nejméně zavazet. V domácí posilovně si dáte činky jednoručky pod postel nebo do skříně a není co řešit. Pokud opravdu upřednostňujete soukromí při cvičení a posilování doma, ušetříte zejména čas strávený dopravou do posilovny, ale řekněme si to otevřeně, i peníze za náklady na dopravu, za vstup či permanentku. Pak je zcela ideální vybavit si svou domácí posilovnu, k čemuž se hodí sada jednoručních činek a další různé činky si postupně dokoupíte dle potřeby, třeba když bude výprodej nebo akce.

Činky jednoručky vás budou bavit

Jakmile si nastudujete různé druhy cviků na procvičení jednotlivých svalů, činky jednoručky vás budou jednoduše bavit. Cvičení doma je mnohem pohodlnější a můžete si cvičení sami rozvrhnout, jak se vám bude hodit. U toho se můžete věnovat i dalším zálibám, jako je poslechu hudby, nebo sledování hokejového zápasu v televizi. Někdy třeba v posilovně musíte poslouchat hudbu, kterou vybírá její provozovatel, nebo rádio, které vůbec nemáte v oblibě. Občas je to tak nepříjemné, že se vám hůř cvičí. Doma můžete s vlastními činkami cvičit kdykoliv a podle vašich představ.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00