Dávno tomu, kdy nebylo z čeho vybírat a vám doma řvala příšerně nevzhledná digestoř. Dnešní trh nabízí obrovské množství druhů, které se pyšní nejen tichým chodem, vysokým výkonem, perfektní účinností, efektním designem a množstvím různých dalších funkcí.  Velmi originální jsou odsavače par ve tvaru písmena, v podobě lustru vyrobená  z nereze či v keramické nebo  chromované verzi. Hotové umělecké dílo! Moderní odsavače par běžně disponují vestavěným displejem, ukazatelem času a intenzity odsávání.     

Odsavače par CATA a EMPIRE – inteligentní odborník na čistý vzduch 

Pro výběr odsavače par je rozhodující dispoziční řešení kuchyně. Zda je k dispozici komínový průduch, světlík nebo odtah na balkon či lodžie. Cenu instalace odtahu výrazně ovlivňuje i jeho cenu. Pokud nemáte s odsavači par žádné zkušenosti, tak se raději poraďte s odborníkem. Typově jsou na výběr komínové digestoře ke zdi, do rohu, ostrůvkové, rustikální, ale také výklopné, či jen samostatné filtrovací jednotky. Je vhodnější si pořídit odsavač par o něco málo širší než sporák. Spotřebič musí být vyrovnán s varnou deskou, s minimální vzdáleností od sebe 65 cm a maximální 75 cm a to kvůli bezpečnosti a správné funkci.   Mezi žádané digestoře řadíme značky CATA a EMPIRE – ohromný soulad designu a technologie.

Špičkové odsavače par CATA a EMPIRE – vysoký výkon s tichým chodem  

Chcete zatočit s plísní a pachy? Tak si pořiďte špičkové odsavače par CATA a EMPIRE. Vlhkost v kombinaci s teplým vzduchem je ideální líheň pro různé mikroby a plísně.  A pokud máte kuchyňský prostor volně propojený s obývacím pokojem, tak se rozhodně nevyplatí šetřit na kvalitě odsavače par. Při samotném nákupu odsavače par se zajímáme o technické parametry až potom o cenu a design.  Kvalitní moderní digestoř v plném výkonu by neměla přesáhnout  56db.  Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00