Jak vybrat zahradní lehátko - díl 3. (přímo pro muže)

Náš třetí díl o výběru lehátek je tentokrát věnován mužům. Věříme totiž tomu, že i muži ocení dárek v podobě lehátka. Stejně jako jsou rozdílné ženy, tak jsou rozdílní muži. Koukneme se tedy na muže z různých úhlů a zkusíme jim najít lehátko na míru.

VYBRAT ZAHRADNÍ LEHÁTKO

Vybíráme zahradní lehátko pro velice pracovně vytíženého muže 

Pravděpodobně 98 % mužů je pracovně velmi vytížených. Sice žijeme v moderní době, ale stále se muž z větší části považuje za živitele a hlavu rodiny. Je to muž ,co chodí brzy ráno do práce a vrací se pozdě večer. O víkendu a dovolených tak potřebuje nabrat novou energii na další pracovní týden a zároveň si chce užít rodinu či svoji partnerku. 
Tento typ mužů si zaslouží trošku rozmazlit. Volte tedy lehátko vysoké kvality, kde se dá odpočívat, pracovat a to třeba i na počítači, číst a nebo dovádět s dětmi či partnerkou. Super výběrem je polohovatelné lehátko s polstrováním. Důležité je, aby lehátko bylo již připraveno ve stínu a váš muž jen mohl zahájit svůj program ať už pracovní nebo odpočinkový či dokonce hravý. A pokud mu donesete kávu a dostane od vás ještě polibek, bude si jistě připadat jako v ráji.

Výběr pro muže kutily 

Kutilové, to je velmi krásná skupina mužů. S tímto typem muže máte jistotu, že vše se dá vylepšit. Proč ho tedy neuspokojit v jeho kutilské vášni a zároveň mu dopřát krásný odpočinek, který je u těchto mužů krátký, ale je také potřeba. Důležité je i těmto mužům ukázat, že jsou hodni opečováváni.
Zvolte lehátko, kde váš muž může odpočívat, přemýšlet, ale i dobře tvořit. Dobrou volbou je lehátko, které umožní muži, aby se na chvilku položil a popřemýšlel o novém projektu a poté se mohl posadit a projekt rovnou začal realizovat. Takže pevným a rovným lehátkem jistě tohoto muže potěšíte. Chcete-li, aby se cítil oceněný za své kutilství, tak pořiďte dřevěné lehátko, které si může sám dotvořit. Dodělá si kolečka, přidělá si stoleček a nebo ho napadne plno dalších zajímavých vylepšení. 

VYBRAT ZAHRADNÍ LEHÁTKO

Lehátko pro zralé muže

Všichni dobře víme, že muži nestárnou, ale zrají. Se stupněm zrání se mění i jejich potřeby a hlavně řada zralých mužů se stává dědečkem. Je úžasný pocit udělat radost někomu druhému, proč ne tedy dědečkovi. 
Takový pohádkový dědeček sedí v houpacím křesle a čte pohádku. Zkuste i vy svého dědečka proměnit na chvíli v toho pohádkového a pořiďte mu houpací křeslo, které umístíte do stínu stromu. Víte-li však, že děda má raději klidnější posezení, tak si prohlédněte celou naši nabídku zahradních lehátek a věříme, že to pravé se pro vašeho milovaného dědečka určitě najde. 
Věřte, že je jedno pro jakého muže vybíráte lehátko. Důležité je, že ho vybíráte s láskou a radostí:-).

Nabízíme:

ZAHRADNÍ LEHÁTKA  |  LEHÁTKA Z UMĚLÉHO RATANU  |  NAFUKOVACÍ LEHÁTKA  | PLÁŽOVÁ LEHÁTKAGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00