Jak vybrat zahradní lehátko - díl 2. (přímo pro ženu)

Druhý díl jsme se rozhodli věnovat celý ženám. Z vašich úžasných podnětů jsme pochopili, že vybrat lehátko pro ženu je opravdu krásná a velice zajímavá zkušenost. Je to dáno tím, že ženy jsou velmi rozmanité.

Výběr lehátka pro reprezentativní ženy

Jedná se o ženy, které dobře znají své silné i slabé stránky, a umějí s nimi dokonale pracovat. Tyto typy dobře vědí, která barva je pro ně ta pravá, který make-up jim pomůže k dokonalé tváři. Jak správně kombinovat oblečení a jak často chodit ke kadeřníkovi, na kosmetiku a další zásadní procedury, které jim pomáhají k reprezentativnímu vzhledu. 
Jaké tedy potřebují zahradní lehátko? Stejné jako jsou ony samy. Dokonalé a vhodné pro jejich životní styl. 

Lehátko musí být pohodlné, aby bylo možné na něm strávit dostatek času při opalování. Důležité je, aby bylo polohovatelné a dalo se na něm ležet i na bříšku! Velkou předností je, když si žena bude moci sama lehátko posunovat podle svých potřeb. Pro tyto ženy se jeví jako nejlepší dřevěná lehátka, která vypadají skvěle, jsou nastavitelná do různých poloh, a dají se krásně doplnit moderním polstrováním. Pokud ještě k  dřevěnému lehátku koupíte dřevěný stoleček, věřte, že budete náležitě oceněni. Některá kousky mají malý dřevěný stoleček (odkládací plochu) součástí lehátka. Pak už stačí pořídit i lehátko sobě a trávit čas společně se svojí milovanou ženou.

VYBRAT ZAHRADNÍ LEHÁTKO

Výběr pro ženy rodinného typu

Je to žena, která miluje péči o Vás a Vaše děti, a rodinu jako takovou má na prvním místě. Na druhou stranu si také velmi ráda někdy odpočine, přečte knihu a hlavně chce být pro vás stále krásná a atraktivní. 

Z našeho pohledu se pro tento typ žen vybírá lehátko nejlépe, neb každé lehátko má pro ni své kouzlo a získá pocit, že má možnost relaxovat (pocit, který se stává realitou..).

Je-li žena čerstvou maminkou, tak je pro ni báječným dárkem  závěsné lehátko (i takový typ u nás vyberete v mnoha barevných provedeních v kategorii zahradních lehátek). Toto lehátko je velice pohodlné a hlavně se mírně pohupuje, takže se na něm bude dobře uspávat vaše malé miminko. Velkou předností je stříška, která zajistí příjemný stín.

Máte-li doma již větší děti, tak určitě vaše žena ocení lehátko, které je dostatečně prostorné, aby si na něm mohla číst s dětmi pohádku, malovat či jezdit autíčkem. Pro tyto chvíle je ideální volbou dřevěné nebo kovové lehátko. 

Pro rodinu je velkou výhodou mít na zahradě také párty stan, který zajistí stín či úkryt před mírným deštíkem. Umožní vám být stále na čerstvém vzduchu bez ohledu na počasí.

Lehátko pro aktivní ženu

Tyto ženy milují akci, rády si rozšiřují obzory četbou či surfováním na internetu a potkáváním se se zajímavými lidmi. Jsou to ženy, u kterých vítězí akce nad klidem. Milují sport, který je pro ně zároveň odpočinkem.

Dřevěným stabilním lehátkem, které je i polohovatelné, nic nezkazíte. Právě naopak, toto lehátko sportovně založená žena může využít jako cvičební pomůcku. Udělá si pár kliků, aby její paže byly dostatečně silné a krásně pevné, pak přidá výskoky na lehátko a dolů pro úžasně pevný zadeček a štíhlá stehna. A na konec se zrelaxuje. Jak cvičit s činkami píšeme zde

Věřte, že dobrou volbou je i zahradní houpací lehátko, které své majitelce umožní, aby mohla svižně vyskočit, kdykoliv to bude třeba.  

Pro všechny ženy

Život ženy je velmi pestrý a často i fyzicky náročný. Každá žena si čas od času posteskne, že jí bolí záda nebo dokonce celý člověk. 
Existuje lehátko, které pomůže ulevit od bolesti zad, které dokáže uvolnit celé tělo, každičký sval. Prostě vrátit vás zpět do vitálního stavu. Chcete-li se dozvědět více, tak jukněte sem: Autotrakční lehátka nebo si nechte rozmazlovat na masážním lehátku :-)

VYBRAT ZAHRADNÍ LEHÁTKO

Nabízíme:

ZAHRADNÍ LEHÁTKA  |  LEHÁTKA Z UMĚLÉHO RATANU  |  NAFUKOVACÍ LEHÁTKA  | PLÁŽOVÁ LEHÁTKAGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00