Venkovní zahradní houpačky | Závěsné houpačky na zahradu

0
50001< 
< 

Široká nabídka zahradních houpaček, kde naleznete klasické zahradní houpačky, ale i luxusní zahradní houpačky, uspokojí každého z vás. Můžete si vybrat materiál, vzhled i tvar. Zahradní houpačky jsou v kovovém i v dřevěném provedení. U některých typů luxusních zahradních houpaček je možná i lůžková úprava. Některé typy jsou tedy rozkládací. Všechny nabízené zahradní houpačky vám zaručí příjemně strávené chvíle relaxace a jsou určené pro maximální využití vašeho volného času na zahradě. Dřevěné houpačky nebo kovové houpačky s lůžkovou úpravou jsou ideálním řešením pro náročné klienty. Kvalitní zahradní houpačka by v dnešní době neměla chybět na žádné zahradě.

Zahradní houpačky pro venkovní použití

Ať už si vyberete zahradní houpačky dřevěné nebo kovové, můžete také využít doby, kdy provádíme výprodej. Pro vaše pohodlí nabízíme i polstr a velmi příjemné podušky. Děti mají velmi rády houpací lavice. Pro děti se hodí i kovová houpačka, nebo dřevěná houpačka. Dětské oči se umí na svět dívat úplně jinak a čas strávený v houpačce si opravdu užijí. Zahradní houpačky, ať už dřevěné nebo kovové houpačky jsou ideálním doplňkem vhodným na vaši zahradu pro relaxaci a odpočinek. Menší, robustní i luxusní zahradní houpačky se nabízí v různých velikostech, barvách a designu.

Doporučujeme i zahradní lehátka :-)

Zahradní houpačky závěsné i klasické

U nás si vybere svou zahradní houpačku opravdu každý. Zahradní houpačky jsou dodávány v rozloženém stavu a důkladně zabalené do papírových kartonů. Zahradní houpačky složíte velmi snadno. Součástí balení je i jednoduchý montážní návod, potřebný spojovací materiál, kování a k tomu i nářadí v podobě imbusového nebo stranového klíče. Zahradní houpačky udržujte v čistotě a pravidelně ji čistěte. Správnou údržbou prodloužíte jejich životnost. Zahradní nábytek ošetřete jemným mýdlovým čističem nebo použijte speciální čisticí prostředky vhodné na kovový zahradní nábytek.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00