Houpací lehátka

Zahradní houpačky přímo zde

0
50001Houpací lehátka – komfort na jedničku

Houpací lehátka poskytnou příjemný odpočinek a pro děti skvělou zábavu, a to je důvod proč by se měla objevit v každé zahradě. Jedinečnou zábavu s lehátkem nemusejí prožívat jen děti. Po těžkém a náročném dni příjemné houpání dokáže uklidnit i dospělé, prostě uživatele všech věkových kategorií. Pokud milujete houpání – máte na výběr: houpací síť, křeslo, houpačku nebo houpací lehátka. Je důležité dobře uvážit, pro koho bude určena. Navíc jiné nároky mají děti, rodiče nebo senioři. Dalším faktorem je nosnost. Ta málokdy odpovídá počtu zájemců o houpání, pro které je určena. Proč na to upozorňujeme? Od této skutečnosti se odvíjí velikost a tvar houpačky nebo houpacího zahradního lehátka. Taktéž je nutné tyto výrobky někde v zimě uskladnit.

Určitě projděte i nabídku zahradního nábytku a nepostradatelných zahradních grilů.

Houpací lehátka!  Kam s nimi?

Jak pečlivě vybíráme houpací lehátka, tak pečlivě musíme volit i místo, kde je na našem pozemku postavíme.  Určitě někde v závětří či v polostínu. Vyčleňte si raději pro odpočinek na houpacím lehátku více místa, abyste se při jejich používání nemuseli omezovat. Způsob umístění závisí na konkrétním typu.  Houpací síť je dostupná v různých šířkách a délkách, ovšem neposkytuje při čtení tolik pohodlí jako houpací lehátko. Mnohem pohodlnější je odpočinek na rozkládacím lehátku, ideálně vybaveném polstrovanými polštáři.

Houpací lehátka ihned k dodání

Toužíte i vy po příjemném houpání na lehátku? Není důvod váhat s objednávkou v jakoukoliv roční dobu. Do dvou dnů máte svou objednávku doma! V posledním období se hitem zahrad stávají právě houpací lehátka. Raději si objednejte hned dva kusy, neboť nelze nikdy odolat tomuto přepychu a vy se tak vyhnete hádce se svou drahou polovičkou. Kdo a kdy na něm bude právě v tuto chvíli sedět. Podle stylu zahrady si můžete vybrat lehátko s dřevěnou, hliníkovou nebo ratanovou konstrukcí.

Zahradní houpačky přímo zdeGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00