Co se týče holčiček, je jejich vkus vysoce vytříbený. Milují módu a barvy a to nejen v jejich šatníku, ale i v ohledech na dětský pokoj. Proto byste při jeho zařizování měli myslet nejen na vaše finanční možnosti a dispoziční řešení, ale také hlavně na názor oné malé slečny, jakožto budoucí obyvatelky onoho pokojíčku.

Když se malé slečny zeptáte, jaký by chtěla pokojíček, určitě vám popíše místnost vzhledem se přibližující princeznině komnatě včetně hromady matrací a kuličky hrášku, co by princeznino lože. Když přimhouříte obě oči a otevřete svou mysl, je ve vašich silách tento pokojíček pro malou slečnu vykouzlit. Co víc! S námi to zvládnete levou zadní! V naší nabídce totiž máme levný dětský nábytek, který se svým designem co nejvíce přibližuje stylu dětí. U nás si tak jistě vyberete z široké škály dětských postýlek, psacích stolů, komod, šatních skříní a dalších nezbytných kousků.

Co se týče princezniny postýlky, bude výběr poněkud komplikovanější vzhledem k naší široké nabídce. Vybrat si můžete z klasických nízkých jednolůžkových postelí a nebo můžete zvolit typ multifunkční kombinované postele. Ty nabízejí nejen lůžka pro dvě děti, ale mnohdy i prostor na hraní, šatní skříň, psací stůl i policový regál. Dětské patrové postele si oblíbí zvláště opravdové princezny, které jsou zvyklé spát pouze na hrášku! Místo hromady matrací však poslouží jen jedna naše. Pod tu můžete dát kuličku hrášku, jsme si ale jisti, že pod měkoučkou matrací neucítí tvrdý hrášek ani ta nejopravdivější princezna.

Co se týče barev, holčičky volí spíše jemnější styl pastelových barev, ovšem nejoblíbenější stále zůstává růžová. Bez té by holčičí pokojíček nebyl tím pravých ořechovým. Kombinaci jemnosti a růžové barvy nabízí třeba sestava dívčího pokojíčku s názvem Adelle, Amanda, Biotiful a další.

Výborné na naších sestavách dětských pokojíčků je, že si můžete vybrat pouze takový kousek nábytku, který se vám opravdu hodí a to ocení hlavně rodiny, které se neustále perou s nedostatkem místa.

Naše sestavy holčičích pokojíčků se budou malým princeznám jistě líbit. Nabízejí totiž styl, pohodlí i komfort podobný a nebo ještě lépe na vlas stejný princeznině komnatě. Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00