Hliníková zahradní lehátka

Zahradní lehátka ze všech materiálů na jednom místě

0
50001Zahradní lehátka ze všech materiálů na jednom místě

Hliníková zahradní lehátka - stylová venkovní rekreace 

S nástupem léta lidé touží po přírodě. Mnoho lidí cestuje mimo metropoli na předměstí do vesnického prostředí. Moderní chata s upraveným pozemkem nestačí, sháníme komfortní zahradní dekorace, kde nesmí chybět hliníková zahradní lehátka. Každým rokem je o ně stále větší zájem. Moderní návrháři se snaží vytvořit nejvhodnější a nejpohodlnější zahradní nábytek pro rekreaci v přírodě. Volba mnoha letních obyvatel padla na hliníková zahradní lehátka. Hliník je praktický a cenově dostupný materiál.  Při nákupu by neměla být rozhodující cena, ale kvalita. Pouze s pevným základem bude váš odpočinek bezpečný a pohodlný. Máte k dispozici odolný zahradní nábytek.

Udělejte si laskavost a relaxujte v suchu - PÁRTY STANY

Hliníková zahradní lehátka  

Hliníková zahradní lehátka hrají prim, díky svému elegantnímu designu, disponují všemi druhy nastavovacích zařízení a mechanismů. Kovový zahradní nábytek je univerzální a hodí se téměř do jakéhokoliv designu. Je stabilní, nepodléhá deformaci a dlouho neztrácí svůj původní vzhled díky speciální antikorozní vrstvě.  Ovšem v žáru je kov velmi horký (nemůžete ležet na lehátku v plavkách bez polstrované výplně), a za chladného počasí jsou hliníková zahradní lehátka studená. Proto je lepší vybrat variantu kov/ textil.  V dešti mohou být povlaky odstraněny a umístěny do úkrytu nebo pokryty nepromokavým materiálem.

Hliníková zahradní lehátka a další druhy materiálu

Hliníková zahradní lehátka mají své konkurenty, mezi které patří lehátka ze dřeva. Je ekologické a oblíbené, neboť skvěle zapadne do přírodního prostředí. Pro jejich výrobu se používá masivní dřevo, které se musí pravidelně ošetřovat, aby odolalo vnějším vlivům.   

Plastové lehátka. Nejhospodárnější možnost, jsou levné a na trhu jsou nabízeny v široké paletě barev. Lze je doplnit měkkými polštářky a matracemi.

Lehátka z ratanu. Tento materiál je ekologický, praktický a odolný. Vzhledem k tomu, že má porézní strukturu, ratan netrpí pod vlivem vody.

Kombinované lehátka. Pro jejich výrobu se používá dřevo, plast a kov.

A nesmíme zapomínat ani na specifická nafukovací lehátka nebo varianty snadno použitelné na pláži.

Zahradní lehátka ze všech materiálů na jednom místěGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00