Nenechavé ruce zlodějů ohrožují náš majetek prakticky kdykoliv. Zabezpečit svůj domov lze různými typy instalovaných alarmů, ale jsou objekty nebo věci, u kterých se taková velká investice nevyplatí nebo není možné ji provést. Přesto byste rádi zabránili tomu, aby vám zloději vykradli garáž, chatu nebo ukradli drahé zahradní vybavení z kůlny? Odradit je úplně asi nepůjde, minimálně jim ale jejich snahu můžete překazit, když se o nekalé činnosti kolem vašeho majetku včas dozvíte. Upozorní vás na to malý, šikovný a spolehlivý GSM multifunkční alarm JETT, který má hned několik výhod.

Šikovný pomocník, který se schová kamkoliv

Cenově dostupná špionážní technika dnes umí spolehlivě pomáhat, přesně jako tento moderní elektronický přístroj. GSM alarm JETT nepotřebuje ke své práci žádnou složitou instalaci a kilometry kabelů. Je to malá krabička s rozměry 10x6x2 cm, která se dá schovat kamkoliv. Funguje na principu zaznamenání vibrací ve svém okolí a následném zaslání zprávy na váš telefon. Dobu, po kterou se vibrace musí před odesláním ozývat, si sami zvolíte, stejně jako to, zda chcete raději SMS zprávu nebo prozvonění. Alarm je poháněn výkonnou baterií, která vydrží bez problémů fungovat až 3 měsíce po nabití.

Po stopách zlodějů vašeho majetku

Zadní strana této malé šikovné krabičky je opatřena silným magnetem, takže ji můžete připevnit na jakoukoliv kovovou plochu. To se hodí například u zahradního traktůrku, motocyklu nebo třeba veterána, který skrýváte v garáži. GSM multifunkční alarm JETT totiž umí reagovat i na změnu polohy. Upozorní vás, jakmile se kolem něj začne někdo ochomýtat, vy tak můžete hned začít jednat a vydat se rychle na místo, poprosit souseda o pomoc či rovnou zavolat policii. Pokud se alarm začne pohybovat, tedy zloději odváží váš majetek pryč, přestane vás na chvíli upozorňovat, ale ozve se znovu ihned, jakmile se na několik minut zastaví.

Díky tomuto šikovnému pomocníkovi se už nemusíte bát nenechavců zajímajících se o vaše bydlení a majetek. Jeho cena navíc není nijak vysoká vzhledem k ušetřeným nákladům na nové věci i klidu, který vám přinese.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00