Grily a krby s udírnou i bez

0
50001< 
< 

Mezi nejoblíbenější patří grily na dřevěné uhlí, případně brikety a dřevo. Jak je patrné z naší nabídky, můžete si je pořídit za pár stovek korun nebo za dvě desítky tisíc korun. Nejžádanější jsou cenově nejpříznivější typy kolem tří tisíc korun, jako je zahradní gril lokomotiva na dřevěné uhlí. Oheň nám nabízí kouzelnou a romantickou atmosféru, pokrmy grilované na těchto grilech mají báječnou chuť a aroma.  V popředí zájmu jsou i grily s udírnou.  Málokterá venkovní akce se obejde bez uzených domácích masných pochoutek. Udírnu si můžete postavit vlastnoručně, přestože si povětšinou uživatelé pořizují zařízení kombinováné s grilem. Topným médiem je elektřina, plyn nebo dřevěné uhlí (zahradní grily na dřevěné uhlí), nechybí příslušenství, jako jsou misky nebo přihrádky na dřevěné štěpky na uzení.

Potřebujete si u grilování sednout? pak je tu náš zahradní nábytek

Lehnout? zahradní lehátka

A co kdyby začalo pršet? Zahradní párty stany

Krby s udírnou

Kdo by z nás neobdivoval obří krby s otevřeným ohništěm, které máme možnost vidět ve starých domech a hlavně na zámcích. Nevýhodou těchto krbů je otevřené ohniště, kdy teplo neregulovaně proudí do prostoru. Přesto nám žádný jiný typ krbu nenahradí skvostnou atmosféru ohně a praskajícího dřeva. Pozor na zápach kouře! Ten vám bude pronikat do celého bytu, pokud nemáte v pořádku odvětrání. Pakliže se rádi koukáte do plamenů, doporučujeme krbovou vložku, která vám umožní regulovat teplo, pěkně vyhřejete hned několik místností.

Grily - tři v jednom

V současné době se začaly na trhu objevovat ​​grily "3 v 1", kde se nalézá pec, gril a udírna. Stačí snížit teplotu a máte k dispozici udírnu na pečení masa. Opačně při značně vysokých teplotách máte k užívání gril nebo pec. Po krátkém čase od zapálení hlavní vrstvy dřevěného uhlí se keramika krásně rozpálí. Doporučujeme pravidelnou kontrolu na vestavěném teploměru a podle dané teploty regulujeme otvory v komíně a popelníku, takto si také pohodlně určíte správnou teplotu pro vybraný druh jídla.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00