Zahradní grily (Venkovní grily)

10 tipů jak na správné grilování

Máme informace přímo od profesionálů!

Barbecue a grilování - jak je rozdíl?

Přečtěte si co znamená barbecue a co grilování.

Další články o grilování

0
50001< 
< 

Zahradní grily se staly součásti vybavení naši domácnosti, bez ohledu na to zda bydlíme v paneláku nebo v domě. Výrobci se pilně snaží a vy si tak můžete objednat klasiku gril na dřevěné uhlí nebo na plyn, elektriku, existují i vodní grily. Vodní gril či gril s vodní lázní má své specifika. Pokrm se upravuje ve směsi horkého vzduchu, kouře a vodní páry. Jde o nejzdravější způsob grilování.  Jak takový vodní gril vypadá? Mezi roštem a ohništěm je umístěna vodní nádržka, která navíc zachytává odkapávající tuk. Díky tomu se při spalování netvoří rakovinotvorné látky. Plamen zahřívá vodu, která stoupá ve formě vodní páry. Ideální palivo – dobře vyschlé dřevo. Příprava jídla je rychlá, nemusí se pokrmy při grilování otáčet.

Potřebujete si u grilování sednout? pak je tu náš zahradní nábytek

Lehnout? zahradní lehátka

A co kdyby začalo pršet? Zahradní párty stany

Venkovní grily vhodné pro každou příležitost

Venkovní grily nabízejí přípravu chutných grilovaných pokrmů, které si oblíbili nejen gurmáni. Jak je patrné z naší nabídky, existuje velké množství grilů, není vůbec jednoduché se rozhodnout, jaký gril bude pro nás nejvhodnější.  S prvními teplými dny se grily okamžitě dostávají do popředí zájmu uživatelů. Celou zimu se těšíme, jak budeme v létě grilovat ryby, vepřové nebo kuřecí maso, sýry, zeleninu, ovoce a další naše oblíbená jídla. Tepelný zdroj jak jsme výše uvedli, má různou podobu. Klasika brikety, ale zájem je i o elektrickou energii, plyn, nahřáté lávové kameny či vodní páru.

Proč nevyužít nabídku - grily v akci?

Máte jedinečnou příležitost využít pravidelné slevové akce. Proto doporučujeme se zajímat o grily v akci.  Proč si nepořídit za zvýhodněnou cenu i nějaký dražší výrobek?  Stačí zavítat do sekce AKCE grilovací sezóna.  Určitě se vám vyplatí pravidelně tuto kategorii sledovat, pokud se stále nemůžete rozhodnout, jaký gril bude pro vaše účely nejvhodnější. Příkladně mini grily vám skvěle poslouží nejen doma, ale i na cestách, pokud pravidelně jezdíte kempovat. Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00