Vánoční figurky - většina svítí!

Pořiďte si svého soba, Santa Clause, svítícího sněhuláka nebo jiné krásné osvětlení!

0
50001Je krásné sledovat, jak se poslední dobou míchají kultury, jak přestávají fungovat jakékoliv hranice. Figurky soba nebo Santa Clause určitě nejsou původní českou záležitostí, v posledních letech ale značně zdomácněly. A tak i v našem obchodě najdete slušnou nabídku zářících sobů, sobů se saněmi, Santu Clause na řebříku i bez něho.

Hitem posledních let se stávají ale i jiné figurky. Velmi dobře funguje svítící sněhulák. Možná je to i proto, že sníh na Vánoce je v našich končinách na Vánoce trochu problém. Sněhulák z akrylového skla je krásnou náhradou.

Další možnosti svítích figurek jsou různé svítící stromečky a hvězdy, které jsou předurčeny k pověšení na okno. Jsou viditelné uvnitř i z venku. To je krásné řešení, neboť taková dekorace vás vítá při příchodu domů a udělá radost i při trávení večera doma uvnitř.

Proč svítící vánoční figurky na t-zbozi.cz?

Výhody nákupu vánočních figurek právě u nás na t-zbozi.cz jsou zřejmé. Naprosto každá figurka je skladem, garantujeme dodání do 2 pracovních dnů a podpora? Vyzkoušejte! Na každý email odpovíme v řádu minut, každou záležitost řešíme velmi rychle.

Máme pro vás i další světelné dekorace. K nejprodávanějším patří světelné rampouchy, světelné deště, hvězdy a další...

Krásné Vánoce :-)Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00