V poslední době již určitě každý muž vlastní alespoň jeden pánský svetr. Jedná se totiž o univerzální kousek oblečení, který se hodí skoro kamkoliv a lehce se kombinuje. Dokáže ozvláštnit obyčejný outfit nebo naopak dodá kapku elegance.

 Pánské svetry na knoflíky jsou velmi oblíbené. Působí elegantně, ale pokud je necháte rozepnuté, je v tom jistá dávka ležérnosti. Hodí se například k obyčejnému triku nebo ke košili. Druhým typem zapínání jsou poté pánské svetry se zipem. Mnoho mužů volí tyto svetry právě kvůli jejich zipu. Lehce se oblékají a muži se tím pádem nemusí prát s knoflíky. Je to především o pohodlnosti. I tyto svetry ale působí elegantně, pokud se správně skombinují.

Mluvíme-li o typech svetrů, nesmíme zapomenout na pánské svetry do véčka. Tady se muži dělí na dvě skupiny. První z nich mají tento druh výstřihu rádi a vyhledávají především takovéto svetry. Jiní zase nepřišli takzvanému véčku na chuť a raději volí klasický obloukový výstřih. Je tedy jen na Vás, jaký svetr zvolíte.

Dále tu máme také pánské pulovry. U nich muže neobtěžuje žádné zapínání. Působí také opravdu elegantně, a proto se hodí například na košili či pod sako.  Mnoho mužů nosí nejraději pouze pulovry.

Pánské svetry a pulovry tedy mají několik variant provedení. Každý si může vybrat ten typ svetru, který se mu líbí a ve kterém se cítí nejlépe. O barvy a vzory zde rozhodně není nouze, stačí si jen vybrat, jestli chcete něco elegantního nebo spíše něco extravagantního.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00