Dýhované dveře jsou jedinečné svým vzhledem i kvalitou, i proto jsou současným interiérovým trendem. Na první pohled vás zaujmou právě svým luxusním vzhledem. Vysoká kvalita se odvíjí především od toho, že se jedná o přírodní dřevo, které je odolné, trvanlivé, nadčasové a téměř nesmrtelné i svojí životností.

Každé dýhované dveře jsou originál

Dýha vzniká krájením dřeva na tenké pláty, které se lepí na podkladový materiál. Protože se jedná o přírodní dřevo, skutečný kousek přírody, jsou i každé dýhované dveře originálním kusem, které vynikají jedinečnou kresbou, sukovitostí, i případnými prasklinami. V interiéru vykouzlí takové dveře příjemnou útulnou atmosféru a to pravé „kouzlo domova“.

Dřevo hraje prim i v moderním interiérovém designu

Esteticky tedy dýhované dveře nabízí to samé jako dveře z dřevěného masívu. Dřevěný vzhled rozhodně „neurazí“ v žádném interiéru, ba naopak. Dá se říci, že dřevo slaví svoji interiérovou renesanci. Už dávno nepatří jen do rustikálních interiérů. Stále více se uplatňuje v moderním designu. Přírodní dřevo si skvěle „rozumí“ s plochami ve vysokém lesku nebo s porcelánovými prvky, se kterými tvoří atraktivní kontrast. Hodí se i do interiérů, které vsází na elegantní přírodní harmonii. V takovém případě se dá dřevo skvěle kombinovat například s přírodním kamenem. O rostoucí popularitě dřeva v interiéru svědčí i fakt, že se začíná prosazovat i v našich koupelnách. Krom tradičních dřevin, které najdeme i v českých lesích, se na trhu objevují i dýhované dveře z exotických dřevin.

Dveře CAG se silnostěnnou dýhou forte působí exkluzivním dojmem

V naší nabídce najdete vysoce kvalitní dýhované  interiérové dveře české značky CAG. Sukatá silnostěnná dýha forte upravená hrubým kartáčováním a následným mořením do požadovaného odstínu působí v každém interiéru velmi luxusně. Standardně jsou dveře lakovány bezbarvým lakem, na vaše přání necháme dveře naolejovat a navoskovat. Dýhované dveře CAG dodáváme ve třech základních odstínech, a to dub přírodní, dub skořice a dub čokoláda.

Dýhované dveře CAG lze i atraktivně „zestařit“

Je libo „zestařený“ povrch? Není problém. Takový efekt může být žádaný například v starožitně zařízených interiérech, na chalupách či srubech. Žhavým trendem je efekt VINTAGE, který může zdobit jak dveře, tak zárubně. Jedná se o kombinaci přírodní dýhy s černě nebo bíle probarvenými póry.

Dýhované dveře Gerbrich oživují eleganci první republiky

Eleganci a minimalismus první republiky přináší do moderního interiéru dýhované dveře Gerbrich. Inspiraci v luxusních vilách 30. let minulého století můžeme nalézt u modelů Rustic a Retro. Dýhované dveře Gerbrich Rustic svojí elegantní jednoduchostí působí skutečně exkluzivně. Vyzařuje z nich dokonalá harmonie. Dveře Gerbrich Retro vsází na větší zdobnost a pro své kazetové profilování se hodí i do romanticky a nostalgicky zařízených interiérů.

Za pozornost ale rozhodně stojí i ostatní modelové řady dýhovaných dveří Gerbrich. Krom dveří klasického designu nabízíme i dveře vysoce moderní a stylové. Kupříkladu u dveří Gerbrich Cascade dominují elegantní příčné skleněné výplně z matného skla. Moderní klasikou jsou dveře do stavebního pouzdra.

Dýhované dveře jsou tou pravou volbou pro všechny, kteří ocení přirozený vzhled dřeva, a přitom hledají exkluzivní doplněk do interiéru. Vynikají vysokou kvalitou, díky které budou váš interiér zdobit i po desetiletí! Nezapomeňte, že kliky ke dveřím jsou šperk vašich dveří. Zde si dejte stejnou práci s výběrem jako s dveřmi.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00