Dřevěné zahradní stoly

0
50001< 
< 

Kvalitní dřevěný zahradní stůl zpříjemní chvíle letního posezení s přáteli i rodinou. Zkuste se podívat, jak vlastně vybrat ten pravý a jaký zvolit materiál či rozměry. Aby stůl dlouho sloužil k vaší spokojenosti a vydržel vám mnoho let, je třeba zejména správně vybrat materiál. Pokud jste vsadili na dřevěný zahradní stůl, perfektně zapadne do zahrady i na terasu. Je hezký na pohled a příjemný na dotek, a pokud jej budete vhodně a pravidelně každým rokem ošetřovat speciálním olejem na dřevo, vydrží vám spoustu let jako nový.

Dřevěné zahradní stoly pro každou zahradu, balkón i terasu

Zahradní dřevěné stoly se hodí pro každou zahradu, balkón i terasu. Zahradní dřevěné stoly najdete v naší nabídce v mnoha rozličných provedeních, designech a barevných odstínech. Kromě klasických dřevěných zahradních stolů nabízíme dokonce i zahradní nábytek, jako jsou židle, křesla, lavice či zahradní lehátka, které lze libovolně dokoupit. Záleží pouze na vašem vkusu, kterému designu, barvě či velikosti dáte přednost. Každý materiál a jeho úprava má své jedinečné vlastnosti, díky kterým vám bude dlouho a věrně sloužit. Vybírejte proto podle celkového zaměření vaší zahrady, účelu i počtu osob, pro které vám bude stůl sloužit, aby váš nový zahradní stůl dobře zapadl do exteriéru a stejně tak dobře plnil svůj účel.

Ugrilujte si nějakou dobrotu :-) zahradní grily.

Dřevěné zahradní stoly

Pokud ještě stále váháte nad velikostí stolu, dáme vám přibližné rozměry pro počty osob. Pokud bojujete s místem, hledejte dřevěné stoly skládací, ale i rozložitelné, které lze zvětšit podle počtu osob. Obdélníkový stůl by měl mít plochu alespoň 60 x 40 cm pro každou osobu, abyste se u něj mohli pohodlně najíst a nestrkali do sebe lokty. Pro 4 osoby by měl mít alespoň 120 x 80 cm, pro 6 osob pak 180 x 80 cm. Kulatý stůl má mít průměr alespoň 100 cm pro 4 osoby, 120 cm pro 6 osob a 150 cm pro 8 osob.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00