Dřevěné sety zahradního nábytku

0
50001< 
  • 1
  • 2

< 
  • 1
  • 2

Zahradní dřevěné sety jsou vyráběny z velmi kvalitního a masivního materiálu různých typů dřeva. Výjimečnost materiálu dřeva je v tom, že se na zahradu či terasu dokonale hodí. Díky pozitivním vlastností dřeva a jeho vnitřní struktury, vydrží dřevěný zahradní set dlouhou dobu při použití povrchového ošetření materiálu. Zahradní dřevěné sety najdou své využití i venku, ve vlhkém prostředí, pokud je každoročně dobře ošetříte. Perfektně se hodí jako posezení v zahradách, na terasách i jako nábytek do párty stanů či pergol. Zahradní dřevěné sety jsou vyráběny v mnoha velikostech, barevných odstínech i designech. Zahradní dřevěné sestavy vám poslouží při stolování i odpočinku.

Dřevěná lehátka zde a pro komplet nabídku zahradních lehátek přejděte zde.

Dřevěný nábytek a zahradní sety

Dřevěné sestavy zahradního nábytku jsou velmi oblíbené, pocitově hřejivé a příjemné na pohled i dotyk. Jen je třeba trošku náročnější údržba, zejména pokud má stát nábytek venku na dešti. V tom případě by měl být nabarvený, nalakovaný či napuštěný voskem či olejem. Pravidelně je pak třeba jej ošetřovat, aby vydržel co nejdéle. Pak má dřevěný nábytek prvotřídní vzhled a dlouhou životnost. Zútulněte si svůj kousek přírody a vezměte si jej na svou zahradu v podobě zahradního setu nábytku ze dřeva. Posedět na čerstvém vzduchu uprostřed vlastní zahrady, na terase či balkonu asi nikdy neomrzí. Chce to ale kvalitní zahradní dřevěný nábytek, který nezničí první sluneční paprsky a nerozmočí pár dešťových kapek. Takový, který bude celé roky ozdobou vaší zahrady.

Dřevěné sestavy nábytku

V naší nabídce najdete zahradní nábytek z voňavého dřeva mnoha podob. Z extrémně odolného teaku, nádherného mahagonu či lehčích kusů našich dřevin. Na své si ale přijdou i milovníci elegantního designu, tradičních tvarů i moderního pojetí. Máme k nim praktické stoly a židle, křesla, lavice i pohovky. Stačí si jen vybrat. Připravili jsme pro vás velké množství dřevěných setů na zahradu. Zahradní dřevěné sestavy u nás samozřejmě nakoupíte i spolu s jednotlivými díly zahradního nábytku. Vyberte si zahradní sestavy z naši nabídky, garantujeme rychlé dodání a zboží máme skladem. Do zahrady se určitě budou hodit zahradní grily...Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00