Činky na posilování | Posilovací činky

Skvělé posilovací činky vždy skladem a levně!

Začínáme posilovat - 4 základní tipy

Pojďte s námi začít posilovat. Stručný návod...

Cviky na ruce s činkami - začínáme

Zahřátí, posilovaní bicepsů a tricepsů...

Cviky s činkami na ruce – pokračujeme

Ramena, triceps, zádový sval...

Cviky s činkami na bříško 1. díl

Cviky na bříško s využitím činek...

Všechny cviky přehledně na jednom místě

0
50001< 
< 

Jak vybrat správnou posilovací činku?

Posilovací činky jsou oblíbeným nástrojem pro posilování. Mohou to být ruční činky i přídavná závaží. Pokud nechcete z časových či finančních důvodů navštěvovat přímo posilovnu a přitom chcete odvést kus práce na svém těle, můžete si zřídit svou vlastní posilovnu klidně doma. Posilovací činky lze zakoupit i velmi levně, když si počkáte na výhodný výprodej. Zakoupení vhodných jednotlivých druhů činek je možné, jde je  nakoupit i všechny najednou. Doporučujeme činkové sety. Tak jak budete postupně přidávat jednotlivé cviky i zátěž, tak můžete krok po kroku a kus po kusu přidávat i druhy činek.

Činky na posilování

Jistě všichni žijeme v dost hektické době a jsou dny, kdy prostě nemáme čas do posilovny ani zajet. To je ta pravá chvíle, kdy se vám budou hodit ruční činky zasunuté klidně pod postelí. Máte je hned po ruce a nezdržujete se tak zdlouhavou cestou do fitness centra. Zacvičit si můžete alespoň na chvíli třeba večer po práci, klidně při sledování televize a u oblíbené hudby. Ve své domácí posilovně, kterou si postupně zařídíte zakoupením různých druhů činek, můžete své svaly pěkně vypracovat. Je to pohodlné a také velmi levné řešení. Závaží nebo kotouče můžete dokoupit i zvlášť.

Posilovací činky a výhody činek

Činky jsou základním cvičebním nástrojem, bez kterého se neobjedete, chcete-i zapracovat na své fyzičce. Pokud to s posilovnou a posilováním myslíte vážně, v podstatě se bez nich nemůžete obejít. Výhodou činek je jejich poměrně nízká cena a velká variabilita při různých formách cvičení. Činky lze využít k procvičení opravdu mnoha svalových partií prakticky celého těla. Pokud zapátráte v návodech a videích, tak zjistíte, že existuje mnohem více posilovacích cviků a taky jejich variací, než jste si původně mysleli. Pokud například srovnáte cvičení s činkami s použitím posilovacích strojů, zjistíte, že s tak jednoduchým nářadím jako je ruční činka, můžete udělat hotové divy. Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00