Do standardního vybavení kuchyně patří kvalitní kuchyňské digestoře (odsavač par). Zejména pokud jste majitelé bytu nebo domu, kde je v kuchyňském prostoru malé okno ne-li žádné, tak rozhodně neváhejte s nákupem tohoto spotřebiče. Kuchyňské digestoře velmi ovlivňují celkový pocit z prostoru. A pokud je pro vás toto téma aktuální a zvažujete nákup tohoto zařízení, tak je důležité se zaměřit na tyto dva parametry – výkon a hlučnost motoru. Dále si musíte uvědomit, zda máte možnost odtahu do komína či větrací šachty. Na odtah se nesmí použít komín pro vytápění! Pokud je odtah problém, tak si pořiďte recirkulační kuchyňskou digestoř, kde se přefiltrovaný vzduch vrací zpět do místnosti.

Kuchyňské digestoře CATA a EMPIRE – nadčasová kombinace

Pokud sháníte kvalitu za rozumnou cenu, tak vás zveme do našeho internetového obchodu s tímto artiklem, kde preferujeme španělské kuchyňské digestoře CATA a EMPIRE - privátní značka společnosti ČEKO IMPORT a.s., která odsavače par vyrábí pouze z evropských komponentů s bezkonkurenčním poměrem užitková hodnota/cena.  Všechny kuchyňské digestoře jsou vybaveny tukovým filtrem, který zabraňuje zanesení motoru tukovými částicemi a jinými nečistotami.   Je třeba si uvědomit, že nás při vaření neobtěžuje jen pára, ale i oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu a ve vysoké koncentraci způsobuje nevolnost a bolesti.  

Stylové kuchyňské digestoře CATA a EMPIRE

Kuchyňské digestoře CATA a EMPIRE nabízíme v těchto druzích - komínové digestoře ostrůvkové, rohové, rustikální a ke zdi, dále podskříňkové, vestavné a výsuvné. Tyto špičkové spotřebiče jsou zákazníky preferovány pro unikátní elegantní design, spolehlivost, silný výkon a tichý chod. Luxusní kuchyňské digestoře vám vymění vzduch v místnosti cca 10-15 krát za hodinu, nechybí tlačítkové elektronické osvětlení s halogenovými žárovkami.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00