Nůžkové stany 3 x 3 m celoobvodové bočnice

0
50001Jmenuji se Michael Sibera - napsal jsem pro vás průvodce jak vybrat párty stan.

Rád se o vás osobně postarám, pomůžu s výběrem. Pište na michael@t-zbozi.cz

Nákup párty stanu na fakturu

Je možné koupit párty stan na fakturu?

Proč je dobré mít vlastní párty stan

Koupit či nekoupit vlastní párty stan?

Na cestování jsou vhodné nůžkové stany 3 x 3 m celoobvodové bočnice. Jde o výrobky, kdy jsou bočnice v jednom kuse, kdežto stany se čtyřmi bočnicemi mají bočnice odnímatelné, takže dle potřeby si vytvoříte zázemí pro odpočinek. Tento druh stanů slouží i jako místo pro stůl s pokrmy, aby do nich při nečekaném dešti nepršelo.  Stejně dobře ochrání vaše hosty i produkty, které nabízíte na tržnicích, veletrzích nebo jen využíváte jako přístřešek zahrádky u restaurace. Nůžkové stany 3 x 3 m celoobvodové bočnice vám báječně poslouží i jako mobilní garáž nebo dočasné skladiště pro věci, které momentálně nemáte kde uložit a potřebujete je chránit před deštěm.

Nůžkové stany 3 x 3 m celoobvodové bočnice – praktický doplněk

Nůžkové stany 3 x 3 m celoobvodové bočnice využijete nejen na své zahradě při grilovací akci (využijte naši nabídku zahradních grilů), ale také je možné je použít na cestování. Díky jednoduché nůžkové konstrukci stan rychle smontuje a demontuje i méně zručný člověk jediným pohybem. Pochopitelně k rozbití stanu nepotřebujete ani žádné nářadí. Co se týče přepravy stanu, tak oceníte jeho lehkost a dobrou skladnost, stejně tak jednoduchou údržbu.  Stačí prach a špínu setřít vlhkým hadříkem nebo houbičkou.  Ovšem než stan uložíte, musíte ho nechat pořádně vyschnout na slunci, aby vám potom ve složeném stavu nezplesnivěl.

Nůžkové stany 3 x 3 m celoobvodové bočnice – příslušenství

Jak již bylo zmíněno, stany mají lehkou konstrukci, takže se dají lehce složit a přenášet. V každém internetovém obchodě, kde se stany nabízejí je samostatná kategorie příslušenství, kde si můžete objednat přenosnou tašku nebo moskytiéru, která vás spolehlivě ochrání před útokem komárů a jiným obtížným hmyzem. Pro večerní pohodu je možné si přiobjednat i osvětlení a další součástky potřebné k použití stanu. Nůžkové stany 3 x 3 m celoobvodové bočnice můžeme pro výhodnou cenu a praktičnost jen doporučit.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00