Běžecké pásy na doma Běhání patří k velmi oblíbeným sportům mezi laiky i profesionály. Milujeme na něm především rychlé výsledky které poskytuje a také nenáročnost – jednoduše stačí nazout ty správné boty a jít se trochu protáhnout. Ne vždy však venkovní počasí našim aktivitám přeje. Naštěstí existuje i účinná domácí alternativa.

Běžecké pásy na doma – jak je vybrat?

U běžeckých pásů určených pro domácí použití více než kde jinde platí, že nejnižší cena se jen málokdy vyplatí. Možná si říkáte, že běžecký pás na doma za pár tisícovek vám na občasné běhání v obýváku bohatě postačí. Nic ale není dále od pravdy.

Ty nejlevnější běžecké pásy s šířkou běhacího pruhu okolo 35 až 40 centimetrů a bez odpružení pohybové plochy se hodí výhradně pro rychlou chůzi ( i když v názvu mají často pravý opak). Běh na nich bude nepohodlný a v horším případě i bolestivý. Budete si muset opravdu pečlivě hlídat, abyste z cvičebního stroje náhodou nespadli a na pohodlné sledování televize při běhání můžete zapomenout úplně.

Na opravdu komfortní běhání i ve větších rychlostech je třeba pořídit běžecký pás s šířkou alespoň 46 cm, u kterého pád na tvrdou podlahu zaručeně nehrozí. Na takových profi pásech můžete klidně poslouchat třeba vtipné audioknihy, protože není třeba sledovat každý krok ani pečlivé kladení nohy před nohu.

Náš tip: Hledejte běžecké pásy se sklápěcí běžeckou plochou, doma je snadno kamkoliv uklidíte a manipulaci s nimi zvládne i dítě.

Běžecké pásy pro fajnšmekry

Pokud to s běháním myslíte opravdu vážně, popřemýšlejte nad nákupem skutečně profesionálních kousků. Hodit by se vám mohly například pásy s měřením tepové frekvence upravující zátěž i rychlost přesně podle vaší aktuální kondice. Změna sklonu pásu pak účinně nasimuluje i běhání v nerovném terénu. V kombinaci s dalšími aktivitami, například jízdou na rotopedu, získáte plnohodnotnou domácí posilovnu, která se postará o vaše zdraví i fyzickou kondici.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00