Nůžkové stany 3x3 m bez bočních stěn SKLADEM. Do 2 dnů u vás!

0
50001< 
  • 1
  • 2

< 
  • 1
  • 2

Jmenuji se Michael Sibera - napsal jsem pro vás průvodce jak vybrat párty stan.

Rád se o vás osobně postarám, pomůžu s výběrem. Pište na michael@t-zbozi.cz

Nákup párty stanu na fakturu

Je možné koupit párty stan na fakturu?

Proč je dobré mít vlastní párty stan

Koupit či nekoupit vlastní párty stan?

Nůžkové stany 3x3 m bez bočních stěn skvěle využijete v parném létě. Díky své ohromné skladnosti se dají nůžkové stany lehce přenášet v tašce, máte po ruce praktického mobilního pomocníka. Nůžkové stany 3x3 m bez bočních stěn mají také velké využití, neboť bočnice se dají dle potřeby kdykoliv dokoupit. Takže nůžkové stany 3x3 m bez bočních stěn lze spatřit na soukromých, firemních, sportovních, kulturních, prezentačních a jiných společenských akcí. Tento elegantní přístřešek spolehlivě zastřeší všechny činnosti konané pod širým nebem. Nůžkové stany 3x3 m bez bočních stěn se dají použít i jako dočasné skladiště pro drobnou techniku.

Nůžkové stany všech rozměrů

Nůžkové stany 3x3 m bez bočních stěn – jednoduchá údržba

Nůžkové stany 3x3 m bez bočních stěn určené pro reklamní akce je vhodné si nechat potisknout reklamním sloganem nebo trefnou animací. Nůžkové stany 3x3 m bez bočních stěn smontujete jediným pohybem a bez nářadí. Pokud pravidelně jezdíte na akce a dovolené, tak vám doporučujeme nákup speciální přenosné tašky určené pro tento druh výrobku. Jen musíte kliknout v kategorii zahradní párty stany na sekci ´příslušenství´. Zde si můžete objednat i moskytiéru, která vás spolehlivě ochrání před dotěrným hmyzem. Nůžkové stany 3x3 m bez bočních stěn jsou vyrobené dle platných evropských bezpečnostních norem.

Nůžkové stany 3x3 m bez bočních stěn – praktický pomocník 

Nůžkové stany 3x3 m bez bočních stěn! Stany jsou vyrobené z pevné polyesterové tkaniny s odnímatelnými bočnicemi - snadná údržba, vysoká stabilita. Nůžkové stany 3x3 m bez bočních stěn jsou taktéž odolné proti oděrku, rzi a UV záření – široká paleta barev a velikostí.  Grilovačky a pořádání firemních večírků pod širým nebem patří neodmyslitelně k teplým dnům. Svůj starý slunečník si nechte k moři! Dnes jsou trendy nůžkové stany 3x3 m bez bočních stěn.


Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00