Autotrakční lehátka

Autotrakční lehátka – léčb​a hlavou směrem k zemi

Mohly by se hodit i skládací masážní lehátka

0
50001Gravitace nás drží pevně na zemi a působí stejnou silou na všechny části našeho těla. Díky svalům a kostem můžeme uvést naši tělesnou schránku do pohybu. V dnešní moderní době mají někteří jedinci tělo pohybem přetížené nebo naopak ho mají málo – trpíme často bolestmi v oblasti páteře, kde ústí nejvíce nervových zakončení.  V podstatě lze konstatovat, že působením gravitace se nám zakulacují záda, máme ploché nohy. Další neduhy: předsunutí hlavy, zúžení meziobratlových prostorů, bolest mezi lopatkami, zúžení plotének a ostatní problémy pohybového aparátu.

Autotrakční lehátka vám pomohou od bolesti

Trpíte denně příšernými bolestmi zad, či vás ničí jiné zdravotní neduhy, se kterými si nevíte rady? Zablokované záda, ploténky, z nedostatku pohybu a nadměrného sezení trpí i vaše dýchací cesty?  Je tady řešení.  Autotrakční lehátka. Stačí pravidelně cvičit 5 - 10 minut denně v poloze s hlavou směřující k zemi.  Zdá se vám to zvláštní? Je to vyzkoušená a oblíbená metoda. Autotrakční lehátko, známé pod názvem rehabilitační trakční stůl nebo inverzní lavice má vysokou nosnost, přijatelnou cenu a lze jej jednoduše používat doma - rychle vám uvolní svaly a prodlouží páteř. Co víc! Dojde ke zlepšení krevního oběhu, dýchání a funkci břišních orgánů, navíc spolehlivě odstraňuje bolesti hlavy a migrénu.

Autotrakční lehátka – vysoká kvalita provedení

Všechny naše produkty, stejně jako autotrakční lehátka jsou vyrobené podle přísných evropských norem a standardů. Do dvou dnů máte svou objednávku doma! Trakční lehátko je geniální cvičební pomůcka. Výrazně zmírňuje bolesti zad a pohybového aparátu.  V poloze naruby se všechny svaly skvěle uvolní. Páteř se značně natáhne už po pár minutách.  Při pravidelném natahování těla dochází k regeneraci meziobratlových plotének, kostí, svalů, vazů a fascií.

Mohly by se hodit i skládací masážní lehátka

Všechna zahradní lehátkaGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00