Kvalitní Kulečníkové stoly 8 FT SKLADEM. DO 2 dnů u vás!

0
50001Kulečníkové stoly všech rozměrů hledejte ZDE

Zajímáte se o billiard? Tak to zajisté víte, že kořeny této stolní hry nalézáme ve 12. století v Anglii, kde aristokracie šťourala zahnutými tyčemi do koulí na svém krátce střiženém trávničku. Francouzi s nadšením tuto hru převzali, ale rozčiloval je náhlý déšť nebo prudký vítr, a proto se pro větší pohodlí přesunuli do zámeckých interiérů, kde tuto hru ze země přenesly na stůl – kulečníkové stoly jsou na světě. Pokud se zajímáte o holandský billiard, tak ten se datuje od roku 1600. Jako první hráli tento billiard rybáři na palubách svých lodí, když čekali, než se jim zaplní sítě rybami.

Moderně designované kulečníkové stoly 8FT

Kulečníkové stoly do každé moderní domácnosti nabízíme v našem internetovém obchodě s vybavením pro váš lepší domov. Kulečník se hraje dál, jen se hráči pomalu přesouvají z restaurací do specializovaných heren. O tuto stolní hru mají zájem i mladí lidé, kteří ovšem volí možnost nákupu vlastního kulečníkového stolu, pokud jim to finance a rozměry bytu dovolí. Kulečníkové stoly jsou naštěstí čím dál cenově dostupnější. Máte možnost si pořídit levný kulečníkový stůl za dva tisíce korun nebo luxusní za 50 000 Kč a více. Kulečník je bezvadný doplňkový sport, který pěstuje psychickou stránku hráče. Biliard je sport gentlemanů, je nádhera koukat na pěkně oblečené mládence v bílých košilích s motýlky a tmavých vestičkách.  

Efektní kulečníkové stoly 8FT Pool Billiard

Trh nabízí obrovský výběr zboží. Kuličkové stoly se vyrábějí v různém tvaru v široké škále barev. Hledáte kulečníkové stoly v moderním designu s vysokou stabilitou? Hledáte kulečníkové stoly s kvalitním potahem v zářivé modré, červené nebo klasické zelené barvě? Tak neváhejte učinit objednávku v našem internetovém obchodě s tímto sortimentem.  Naše kulečníkové stoly vynikají jedinečným poměrem ceny a kvality, nechybí další vybavení ke kulečníkovým stolům, jako je sada kříd, ochranný potah, kulečníkový držák, příslušenství ke kulečníkovému stolu Pool Billiard a další.     


Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00