Kulečníkové stoly 7 FT skladem. Garantujeme dodání do 2 dnů!

0
50001Kulečníkové stoly všech rozměrů hledejte ZDE

Kulečníkové stoly stejně jako párty stany, trampolíny a bazény se pomalu a jistě zabydlují v našich domácnostech. Ohlédneme-li se do historie, tak počátky vzniku billiardu jsou poněkud nejasné. Někteří badatelé tvrdí, že našli kořeny této hry ve starověké Číně, jiní hovoří o 12. století, kde v Anglii šlechta strkala ohnutým klacíkem do koulí na krátce střiženém trávníků.  V čem jsou odborníci jednotní, tak v názoru, že se tato stolní hra přenesla do Francie, která billiard zpopularizovala. V zemi karet a dobrého vína skutečně vznikly první kulečníkové stoly. První zmínky o hře billiard pocházejí z inventáře francouzského krále Ludvíka XI.

Kulečníkové stoly 7FT  - zábava na vysoké úrovni

Kulečníkové stoly, tak jak je známe a používáme dnes, je stůl ve tvaru obdélníku zpravidla se zeleným povrchem, kde jsou otvory na koule nebo otvory na koule chybí a snažíme se o co nejvíc dotyků koulí navzájem. Máte stále pocit, že jsou kulečníkové stoly pro vás cenově nedostupné? Ceny těchto výrobků se pohybují od 6 000 Kč do 50 000 Kč a více. Sběratelé starožitností zajisté budou mít zájem o starodávné kulečníkové stoly a to už jsme s cenami trochu někde jinde. Kulečníkové stoly! Napětí, úžasná zábava, relaxace, snění o nejlepším výkonu – to milujeme. Pořiďte si moderní kulečníkový stůl a billiard se stane vaši životní vášni.
  

Špičková kvalita - kulečníkové stoly 7FT Pool Billiard

Máte zájem o kulečníkové stoly? Sháníte kvalitu za rozumnou cenu? Vítáme vás v našem internetovém obchodě, kde nabízíme vybavení pro váš lepší domov, kde v sekci ´Volný čas´naleznete kulečníkové stoly s možností výběru barev potahu modrého, zeleného a červeného. Tímto nabídka nekončí. Sháníte pouze sadu kříd, ochranný potah, kulečníkový držák a další příslušenství ke kulečníkovému stolu jako je kulečníkové tágo? Všechno máme a do dvou pracovních dnů vám zboží dodáme!   


Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00