Zahradní párty stany 6 x 12 m

Veškeré příslušenství skladem zde.

0
50001Nenalezeny žádné produkty.

Jmenuji se Michael Sibera - napsal jsem pro vás průvodce jak vybrat párty stan.

Rád se o vás osobně postarám, pomůžu s výběrem. Pište na michael@t-zbozi.cz

Nákup párty stanu na fakturu

Je možné koupit párty stan na fakturu?

Proč je dobré mít vlastní párty stan

Koupit či nekoupit vlastní párty stan?

Zahradní párty stany 6 x 12 m

Česko ovládly grilovací akce. Jen to počasí dovolí, tak se linou ze všech koutů naší vlasti rozmanité vůně – sliny se sbíhají na jazyku. Ovšem, co když se přižene déšť? Co když velký vítr začne obtěžovat vaše hosty, nemluvě o úmorném vedru. Zahradní párty stany 6 x 12 m – to je řešení! Přece nebude své hosty stěhovat při každé přeháňce do svého domu? Restauratéři si bez tohoto výrobku neumí své podnikáni vůbec představit, stejně tak ostatní podnikatelé, kteří pravidelně ve venkovním prostředí pořádají firemní, kulturní, sportovní a jiné společenské akce. Zahradní párty stany si můžete nechat potisknout vhodným logem nebo animací.

Zahradní párty stany 6 x 12 m – různé barvy

Pokud ovšem pořádáte komornější večírky s malým počtem osob, tak si v našem internetovém obchodě můžete vybrat párty stany s vhodnějšími rozměry. Rozcestník pro nůžkové stany ZDE. Zahradní párty stany 6 x 12 m je určený pro velký počet osob, a pokud pořádáte jednu akci za život, tak se vám samozřejmě více vyplatí si tento velkoplošný stan pronajmout včetně vybavení a cateringu. To ovšem není váš případ a máte ve svém hledáčku zahradní párty stany 6 x 12 m. Naše nůžkové a párty stany jsou vysoce stabilní, odolné proti oděrkům, korozi, plísni a UV záření, zajisté oceníte dlouhou životnost stanů. Můžete využít i naší nabídky zahradního nábytku, specializujeme se na zahradní lehátka.    

 Zahradní párty stany 6 x 12 m – stylový a praktický přístřešek  

Zahradní párty stany 6 x 12 m jsou navíc vyrobené z odolného a nepromokavého PVC, ocelová konstrukce, jednoduché kotvení na jakémkoliv rovném povrchu, kde vyztužená střecha zajišťuje vysokou stabilitu.  Zahradní párty stany 6 x 12 m vám budou k užitku nejen v teplém období, ale také v zimě, pokud si zakoupíte podlahu, osvětlení a elektrické vytápění. Zahradní párty stany 6 x 12 m vám taktéž spolehlivě poslouží i jako dočasné skladiště, nouzové ubytování nebo jako mobilní garáž. Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00