Kvalitní Kulečníkové stoly 6 FT skladem. Dodáme do 2 dnů!

0
50001



Kulečníkové stoly všech rozměrů hledejte ZDE

Začátky oblíbené kulečníkové hry se datují do 12. století, kde se strkalo v Anglii do koulí na krátce střiženém trávníku v prostorech pánských sídel. Tato hra zaujala Francouze, kteří si ji v 15. století přenesli do zámeckých interiérů, aby vyřešili problém s počasím. Špatné počasí byl první popud ke vzniku kulečníkového stolu.  Perfektně střižený trávníček nahradil stůl potažený plátnem, které se ovšem ani v nejmenším nemohlo rovnat s dnešním moderním plátnem (nylex).  Původní kulečníkové stoly neměly přirozeně ani gumové mantinely, ale pouze precizně vyřezávané dřevěné okraje. Až v polovině 19. století s příchodem průmyslové revoluce se svět těší z vulkanizované gumy. Ovšem kulečníkové stoly tak, jak je známe dnes, spatřily světlo světa v 50. letech minulého století.

Kvalitní kulečníkové stoly 6FT – zážitek ze hry

Kulečníkové stoly díky nízké cenové relaci jsou dostupné pro každého. Nejen movití lidé si mohou užívat tuto jedinečnou hru při doušku lahodného vína v oparu doutníkového kouře. Na výsledném zážitku se především podílí kvalitní sukno a moderní design kulečníkového stolu. Mnozí lidé si natolik kulečník oblíbili, že se dá hovořit o životní vášni srovnatelné s láskou k rychlým kolům nebo k hezkým ženám. Sehnat kvalitní kulečníkové stoly není vůbec jednoduché. O tom by vám mohli vyprávět zejména majitelé restaurací, kde se kulečníkové stoly usadily ihned po vzniku Svazu československých amatérských kulečníkových klubů v roce 1936.

Kulečníkové stoly 6FT Pool Billiard – vysoká stabilita

Kulečníkové stoly! Sháníte kvalitu za rozumnou cenu? Tak vás vítáme v našem internetovém obchodě, kde v sekci ´Volný čas´nabízíme špičkové kulečníkové stoly za jedinečnou cenu včetně dalšího příslušenství -  sadu kříd, ochranný potah, kulečníkový držák, příslušenství ke kulečníkovému stolu Pool Billiard, které obsahuje vše ke hře na kulečníkovém stolu, závěsný stojan na tága a další.    


Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00