Trápí vás výkyvy teplot, zvýšená prašnost, alergie, problémy se spánkem nebo vysoká vlhkost vzduchu? Pak se klimatizace do bytu či domu stane vaším věrným parťákem.

  1. Stálá teplota bez extrémů

Výkyvy teplot způsobují nepříjemnou bolest hlavy, únavu a zhoršenou koncentraci. Při vysokých teplotách hrozí nevolnost, motání hlavy a pocity na zvracení. Moderní klimatizace zajistí stálou teplotu – ideální k práci, relaxaci i spánku. Nové jednotky vychladí místnost během cca 5 až 10 minut. Většinu pohodlně nastavíte už cestou domů pomocí chytré aplikace.

  1. Méně prachu a pylu

Poletující prach a další nečistoty dráždí sliznice. Výsledkem je kýchání, alergická rýma nebo bolest hlavy. Účinné filtry odstraní 99 % biologického znečištění včetně bakterií a chřipkových virů. Prokáží tak velkou službu alergikům, astmatikům, malým dětem i starším citlivým osobám. V místnosti s čistým vzduchem se dobře odpočívá i pracuje. Ideální řešení do ložnic, dětských pokojíčků, pracoven a obývacích pokojů.

  1. Stop množení roztočů

Klimatizační jednotka funguje jako čistička vzduchu a odvlhčovač v jednom. Bezprašná prostředí se stálou teplotou brání množení roztočů. Ti patří k nejběžnějším spouštěčům alergických reakcí a astmatických záchvatů. Jejich nejoblíbenějším místem je vaše postel. Boj s roztoči vyhrajete, když každé ráno vyklepete deku i polštář, necháte povlečení volně dýchat a převlečete postel každých 10–14 dnů. I přes zapnutou klimatizaci pravidelně větrejte – ideálně po dešti.

  1. Prevence i řešení plísní

Nízká vlhkost a stabilní teplota brání i vzniku plísní. Nejvíc hrozí v hůře odvětrávaných místnostech – jako je koupelna a kuchyň. V případě nekvalitního zateplení si libuje také v okolí oken. Klimatizace funguje jako prevence i řešení už vzniklého „plísňového problému“. Pokud vás plísně už poctily svou návštěvou, zeď vyčistěte až na cihlu, penetrujte, znovu vymalujte a začněte místnost klimatizovat. Plísně tak nadobro vyprovodíte.

  1. Příjemný spánek

K vydatnému spánku přispívá nejen stálá teplota, ale také čistý vzduch bez nečistot a alergenů. S usínáním pomáhá i tzv. bílý šum, který chladící jednotka vydává. Monotónní zvuky připomínají šelesty všem dobře známé z prenatálního období. Uklidňují malé děti i dospělé a navozují klidný, hluboký spánek.

Zlákali jsme vás? Prohlédněte si aktuální nabídku klimatizací do bytu u oficiálního prodejce Samsung.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00