Párty stany 4 x 10 m SKLADEM

0
50001Jmenuji se Michael Sibera - napsal jsem pro vás průvodce jak vybrat párty stan.

Rád se o vás osobně postarám, pomůžu s výběrem. Pište na michael@t-zbozi.cz

Nákup párty stanu na fakturu

Je možné koupit párty stan na fakturu?

Proč je dobré mít vlastní párty stan

Koupit či nekoupit vlastní párty stan?

Párty stany 4 x 10 m! Spolehlivá ochrana před sluncem a deštěm

S rychlým nástupem teplých dnů, roste zájem o pobyt venku. Není lepší relax než posezení v náruči zeleni, celou zimu se těšíme na zahradní akce s přáteli a rodinou, které k jaru a létu patří.  A pokud máte velkou rodinu a hodně přátel, tak párty stany 4 x 10 m jsou pro vás ideální. I milovníci slunce jednou zatouží po stínu, musíme stále pamatovat na škodlivé účinky UV záření.  Takto velký stan je nutné vybavit komfortním zahradním nábytkem. Stoly, lavice, křesla umístíme pod stan. Útulné a domácké prostředí dokážou vytvořit i velké třímístné houpačky z masivního dřeva se stříškami, které lze umístit vedle stanu. Výběr je na vás!

Párty stany 4 x 10 m pro velké akce

Pryč jsou doby, kdy jsme se tlačili pod slunečníkem. Dnes lidé touží po pohodlí, i s ohledem na skutečnost, že přílišné opalování není zdravé. Rozhodně se vám nákup párty stanu vyplatí.  A to není jen slunce, které umí znepříjemnit den, ale počasí je vrtkavé a znenadání začne i pršet. A kde s hosty a jídlem? Velké stěhování národů se nekoná, protože jste si pořídili pro své velké rodinné sešlosti párty stany 4 x 10 m. Takováto velikost spolehlivě zastřeší i podnikatelské aktivity, konané ve venkovním prostředí. Vždy se vyplatí investovat do kvality, proto doporučujeme párty stany s kovovou konstrukcí a nepromokavou střechou.  

Párty stany 4 x 10 m zastřeší každou velkou akci

Ačkoli možná právě neplánujete pořádat zahradní večírky, zajisté oceníte i klidné místo k posezení a relaxaci. Ideální jsou na to zahradní altánky a pergoly vyrobené z kvalitního dřeva v různých odstínech a provedeních. Takový komfort něco stojí. A pokud nevyužijete variantu párty stany 4 x 10 m, můžete si objednat menší velikost 2 x 2 m nebo 3 x 3 m, záleží kolik lidí, bude stan využívat. Přejeme příjemné prožitky s kvalitními párty stany.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00