Párty stany 2 x 2 m

Nejmenší ale spolehlivé řešení párty stanu. Rozměr 2 x 2 m skladem

0
50001Jmenuji se Michael Sibera - napsal jsem pro vás průvodce jak vybrat párty stan.

Rád se o vás osobně postarám, pomůžu s výběrem. Pište na michael@t-zbozi.cz

Nákup párty stanu na fakturu

Je možné koupit párty stan na fakturu?

Proč je dobré mít vlastní párty stan

Koupit či nekoupit vlastní párty stan?

Pokud rádi trávíte léto na zahradě a pořádáte slavnosti a párty pod širým nebem, oslavy narozenin nebo si prostě jen tak užíváte zahrady v běžný den, party stany vám poskytnou super zázemí. Zahradní párty stany by vám neměly chybět. Ochrání vás před prudkým sluncem, mírným deštěm a také před větrem. Tento zahradní párty stan 2 x 2 m je ideální volbou. Oceníte lehkou nůžkovou konstrukci, díky které se párty stany rychle postaví a opět složí a nemusíte pak už provádět, žádné složité šroubování nebo skládání jednotlivých tyčí. Plachta je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu.  

Spolehlivé párty stany 2 x 2 m

Malé ale spolehlivé párty stany 2 x 2 m využijete na menších zahradách, menších rodinných oslavách, nebo jako zázemí u bazénu pro děti, aby se měli kam skrýt před sluncem. Ochrání vás před deštěm, nepříznivým počasím a dalšími nepříznivými povětrnostními vlivy. Na výběr u nás máte z mnoha velikostí, tvarů, typů a různých barevných provedení zahradních párty stanů. Zahradní rodinnou oslavu, párty nebo posezení s přáteli vám již nikdy nepokazí déšť. Každý náš zahradní párty stan je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a je zaručená skvělá pevnost i jeho stabilita.

Mohl by se vám hodit i zahradní nábytek

Zahradní altány a párty stany 2 x 2 m

Zvolit si můžete i zahradní altán hexagon 2 x 2 m, má zajímavý tvar a pevnou kovovou konstrukci. Netradiční tvar bude skvělým doplňkem vaší zahrady. Můžete vybírat z velkého množství typů rozměrů našich zahradních stanů, od zahradních párty stanů 2 x 2 m až po 6 x 12 m. Myslete na to, abyste měli dostatek prostoru za rozumnou cenu. Párty stany jsou pravým zachráncem každé oslavy, grilování a venkovní akce. (grily zde). Vyberte si z naší bohaté nabídky ještě dnes. Mobilní přístřešky velmi snadno složíte, ale i rozložíte a uskladníte v praktické tašce. Hodí se i na cestování, třeba do karavanu nebo na vaši chatu.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00